Zamknij

Elif, odcinek 742 – STRESZCZENIE. Elif błąka się po mieście. Co się jeszcze stanie? [3.06]

Roksana Orlicka
02.06.2020 16:35
Elif odcinek 742 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 742. odcinka serialu „Elif” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jülide jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Elif. Tymczasem dziewczynka błąka się po mieście. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 742. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

"Elif", odcinek 742 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 742. odcinek "Elif".  

Zobacz także:  Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?  

Elif, odcinek 742: Streszczenie epizodu

Streszczenie 742. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Kerem jest wściekły na Parlę za jej wybuch. Jednocześnie nie może przestać myśleć o Reyhan. Hümeyra nie dowierza, gdy Parla próbuje przekonać ją, że Kerem darzy Reyhan uczuciem. Jednak na wszelki wypadek obmyśla plan, dzięki któremu Parla ma zdobyć wybranka. Jülide jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Elif. Tymczasem dziewczynka błąka się po mieście. Rana podsuwa Tarikowi dokument, dotyczący zatrudnienia nowego pracownika. Birci nie posiada się ze szczęścia, że dostanie posadę, jednak kiedy idzie do kadr, żeby dopełnić ostatnich formalności, dowiaduje się, że decyzja o jej przyjęciu została cofnięta.

Elif, odcinek 742: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 742. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 3 czerwca 2020 roku. Epizod 742. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO