Zamknij

Elif, odcinek 743 - STRESZCZENIE. Elif jest na policji. Co się jeszcze stanie? [4.06]

Roksana Orlicka
03.06.2020 09:17
Elif odcinek 743 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 743. odcinka "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif przebywa na policji, ale nie udaje się ustalić jej tożsamości. Cefer ma na polecenie Semy szukać dziewczynki w szpitalach. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 743. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 743 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 743. odcinek "Elif". 

Zobacz także:  Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 743: Streszczenie epizodu

Streszczenie 743. odcinka serialu 'Elif" można znaleźć poniżej:

Elif przebywa na policji, ale nie udaje się ustalić jej tożsamości. Cefer ma na polecenie Semy szukać dziewczynki w okolicznych szpitalach. Birce jest przekonana, że to Yunus w ostatnim momencie zmienił decyzję w sprawie jej zatrudnienia. Okazuje się jednak, że mężczyzna o niczym nie wiedział. Po jego interwencji u Kerema Birce zostaje zatrudniona w holdingu. Kerem wzywa do siebie Ranę i daje jej reprymendę. Kobieta uświadamia sobie, że Tarik nie ma tak dużej władzy w firmie, jak myślała. Hümeyra nabiera pewności, że mąż ją zdradza. Tarik umawia się z Raną w restauracji. Gdy dostaje informację o Elif, zostawia towarzyszkę samą.

Elif, odcinek 743: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 743. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 4 czerwca 2020 roku. Epizod 743. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO