Zamknij

Elif, odcinek 744 - STRESZCZENIE. Elif ponownie znika. Co się jeszcze stanie? [5.06]

04.06.2020 08:25
Elif odcinek 744 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 744. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide nie może uwierzyć, że w końcu odnalazła Elif. Kiedy jednak dociera na miejsce, okazuje się, że dziewczynka zniknęła. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 744. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 744 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 744. odcinek "Elif".  

Zobacz także:  Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 744: Streszczenie epizodu

Streszczenie 744. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide nie może uwierzyć, że w końcu odnalazła Elif. Kiedy jednak dociera na miejsce, okazuje się, że dziewczynka zniknęła. Tarik jest wściekły na swoich ludzi, że pozwolili, aby ktoś ich ubiegł. Gdy Mustafa prosi o nagrania ze szpitalnych kamer, dowiaduje się, że wskutek awarii obraz się nie zapisał. Nie wie jednak, że to ludzie Tarika przekupili szefa ochrony i przejęli nagrania. Z taśm wynika, że obcy mężczyzna porwał Elif.

Elif, odcinek 744: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 744. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 5 czerwca 2020 roku. Epizod 744. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO