Zamknij

Elif, odcinek 745 - STRESZCZENIE. Macide przygląda się Tarikowi. Co się wydarzy? [8.06]

05.06.2020 09:30
Elif odcinek 745 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 745. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.W najnowszym epizodzie Macide podejrzewa, że to Tarik stoi za zniknięciem Elif. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 745. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 745 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 745. odcinek "Elif". 

Zobacz także:  Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 745: Streszczenie epizodu

Streszczenie 745. odcink serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide podejrzewa, że to Tarik stoi za zniknięciem Elif. Podczas kolacji Kerem wspomina o nieobecności Tarika na zebraniu. Gdy Macide pyta zięcia, gdzie był, ten szybko coś zmyśla. Hümeyra utwierdza się w podejrzeniach, że mąż ją zdradza. Cafer i Sema starają się dbać o Elif i robią wszystko, żeby dziewczynka się ich nie bała. Świadomi wartości dziecka zaczynają jednak martwić się o własne bezpieczeństwo.

Elif, odcinek 745: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 745. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku. Epizod 745. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl