Zamknij

Elif, odcinek 746 - STRESZCZENIE. Elif ma dobrą opiekę. Co się jeszcze stanie? [9.06]

08.06.2020 08:59
Elif odcinek 746 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 746. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Sema i Cafer troskliwie opiekują się Elif. Zastanawiają się też, kim jest dziewczynka, której wszyscy szukają. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 746. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 746 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 746. odcinek "Elif". 

Zobacz także:  Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?  

 Elif, odcinek 746: Streszczenie epizodu

Streszczenie 746. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Sema i Cafer troskliwie opiekują się Elif. Zastanawiają się też, kim jest dziewczynka, której wszyscy szukają. Zachowanie Tarika sprawia, że Hümeyra coraz bardziej obawia się, że mąż ją zdradza. Tymczasem Tarik znika z Raną na cały dzień. Jego nieobecność w biurze wzbudza podejrzenia Kerema. Macide i Mustafa przypuszczają, że Melek mogła przeżyć wypadek. Jülide rezygnuje z pracy u Tülay, tłumacząc się znalezieniem lepszej posady.

Elif, odcinek 746: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 746. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 9 czerwca 2020 roku. Epizod 746. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl