Zamknij

Elif, odcinek 751 - STRESZCZENIE. Reyhan ma problem. Co się jeszcze stanie? [17.06]

16.06.2020 08:39
Elif odcinek 751 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 751. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie w rezydencji zjawia się matka Reyhan, która miała już dosyć złego traktowania przez rodzinę. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 751. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 751 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 751. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 751: Streszczenie epizodu

Streszczenie 751. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra zasypywana pytaniami matki i Parli, wpada w szał i dostaje bolesnych skurczy. Odmawia jednak odwiezienia do szpitala i każe wezwać lekarza do domu. Tymczasem w rezydencji zjawia się matka Reyhan, która miała już dosyć złego traktowania przez rodzinę. Şafak stawia Leman ultimatum. Albo kobieta pójdzie porozmawiać z Tülay albo on się wyprowadzi. Tülay poznaje prawdę. Jülide przyznaje, że słyszała słowa Leman i to skłoniło ją do odejścia ze sklepu.

Elif, odcinek 751: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 751. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 17 czerwca 2020 roku. Epizod 751. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.  

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl.Teleman.pl