Zamknij

Elif, odcinek 752 - STRESZCZENIE. Reyhan ukrywa mamę. Co się jeszcze stanie? [18.06]

17.06.2020 10:27
Elif odcinek 752 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 752. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Reyhan nie chce już dłużej ukrywać matki w swoim pokoju. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 752. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 752 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 752. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 752: Streszczenie epizodu

Streszczenie 752. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Domownicy są zaniepokojeni stanem Hümeyry. Parla bagatelizuje sprawę, choć przed Macide i Keremem udaje zatroskaną. Reyhan nie chce już dłużej ukrywać matki w swoim pokoju. Postanawia powiedzieć o wszystkim pani Macide, jednak nie udaje jej się znaleźć okazji. Parla nie może znieść, że Kerem tak serdecznie traktuje Reyhan. Gdy widzi zdjęcia dziewczyny w katalogu firmy, robi jej awanturę, oskarżając, że chce uwieść Kerema dla pieniędzy. Şafak wyprowadza się z domu. Tülay namawia Jülide, żeby wróciła do pracy, ta jednak odmawia.

Posłuchaj podcastu

Elif, odcinek 752: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 752. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 18 czerwca 2020 roku. Epizod 752. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.  

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl