Zamknij

Elif, odcinek 759 - STRESZCZENIE. Macide boi się o Kerema. Co się jeszcze stanie? [29.06]

26.06.2020 13:37
Elif odcinek 759 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 759. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra wciąż sądzi, że Tarik ją zdradza, ale nie ma na to dowodów. Mimo wszystko stara się dogadzać mężowi. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 759. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 759 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 759. odcinek "Elif".   

Elif, odcinek 759: Streszczenie epizodu

Streszczenie 759. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra wciąż podejrzewa, że Tarik ją zdradza, ale nie ma na to dowodów. Mimo wszystko stara się dogadzać mężowi. Mężczyzna zaś udaje zainteresowanie żoną. Macide niepokoi się o Kerema. On wciąż nie może pogodzić się z odejściem Reyhan. Próbuje zrozumieć, dlaczego tak się stało.

Elif, odcinek 759: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 759. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 29 czerwca 2020 roku. Epizod 759. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl