Zamknij

Elif, odcinek 760 - STRESZCZENIE. Melek szuka córki. Co jeszcze się wydarzy? [30.06]

29.06.2020 09:06
Elif odcinek 760 kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 760. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan wychodzi z Elif na spacer. Melek szuka córki. Ich drogi jednak się nie krzyżują. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 760. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 760 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 760. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 760: Streszczenie epizodu

Streszczenie 760. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Vildan wychodzi z Elif na spacer. W tym samym czasie Melek szuka córki. Ich drogi jednak się nie krzyżują. Kerem świetnie radzi sobie w firmie, ale Yunus widzi, że jego przyjaciel wciąż nie może otrząsnąć się po odejściu Reyhan. W firmie pojawia się Parla. Dziewczyna robi wszystko, żeby zdobyć Kerema. Rana robi Tarikowi wyrzuty, że ten nie poświęca jej dość czasu i uwagi. Aby udobruchać kobietę, kochanek obiecuje jej wspólną kolację. Hümeyra przygotowała coś na wieczór, lecz mąż wymawia się pracą.

Elif, odcinek 760: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 760. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 30 czerwca 2020 roku. Epizod 760. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl