Zamknij

Elif, odcinek 761 - STRESZCZENIE. Tarik odwołuje kolację z Raną. Co się jeszcze stanie? [1.07]

29.06.2020 18:05
Elif odcinek 761 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 761. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie beztroska i roztargnienie Birce coraz bardziej irytują Yunusa. Tarik odwołuje romantyczną kolację z Raną. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 761. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 761 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 761. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 761: Streszczenie epizodu

Streszczenie 761. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Beztroska i roztargnienie Birce coraz bardziej irytują Yunusa. Tarik odwołuje romantyczną kolację z Raną, żeby rozwiać podejrzenia Hümeyry o jego niewierność. Kerem jest świadkiem, jak Tarik ruga swoich ludzi za opieszałość w szukaniu Elif. Szwagier przekonuje go, że to pracownicy działu produkcji. Vildan bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Tarika. Ponieważ mężczyzna nie odbiera, postanawia iść do rezydencji. Melek znajduje w kontenerze na śmieci lalkę. Przekonana, że to lalka córki, zabiera ją do domu. Elif rysuje swoją rodzinę. Choć chowa rysunek przed Vildan, kobieta go odnajduje. Veysel i Tülay dostają list od Selima. Mężczyzna donosi im, że leczenie przebiega pomyślnie i wielkimi krokami zbliża się dzień porodu Zeynep.

Elif, odcinek 761: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 761. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 1 lipca 2020 roku. Epizod 761. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl