Zamknij

Elif, odcinek 762 - STRESZCZENIE. Tarik grozi Vildan. Co się jeszcze stanie? [2.07]

30.06.2020 09:09
Elif odcinek 762 kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 762. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik jest wściekły, że Vildan czekała na niego nieopodal rezydencji. Wpada w szał i grozi kobiecie śmiercią. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 762. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 762 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 762. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 762: Streszczenie epizodu

Streszczenie 762. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tarik jest wściekły, że Vildan czekała na niego nieopodal rezydencji. Wpada w szał i grozi kobiecie śmiercią. Była wspólniczka czuje się oszukana i wykorzystywana. Postanawia zrobić wszystko, by zyskać jego uznanie. Nazajutrz mówi Elif, że pójdą do mamy. Dziewczynka nie posiada się z radości. Okazuje się jednak, że Vildan planuje oddać ją Tarikowi. Jest przekonana, że dzięki temu mężczyzna pozwoli jej wrócić do rezydencji.

Elif, odcinek 762: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 762. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 2 lipca 2020 roku. Epizod 762. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl