Zamknij

Elif, odcinek 764 - STRESZCZENIE. Elif spostrzega Melek w telewizji [6.07]

03.07.2020 22:06
Elif
fot. YouTube

"Elif" - odcinek 764: streszczenie wydarzeń epizodu z 6.07. Elif przypadkiem spostrzega Melek w telewizji. Bardzo się cieszy, że jej matka żyje. Postanawia na własną rękę ją odnaleźć. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź poniżej szczegóły emisji oraz streszczenie nowego odcinka "Elif".

"Elif", odcinek 764 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Dla tych, którzy czekają na dalsze losy bohaterów popularnej telenoweli, mamy krótkie streszczenie nowego, 764. odcinka.

Przypominamy, że w poprzedniej części serialu Tarik nakazał Vildan, by wraz z Elif wyprowadziła się ze Stambułu. Kobieta jest zdruzgotana. Liczyła na powrót do rezydencji. Czy zamieszkają w Antalyi? Kerem czuje się coraz gorzej. Cały czas jest przygnębiony i ślepy na uczucia Parli.

Elif, odcinek 764: Streszczenie epizodu

Streszczenie 764. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Birce bardzo chce lecieć na targi mody w Mediolanie, jest jednak przekonana, że Yunus nie będzie chciał jej zabrać. Tymczasem Yunus próbuje namówić na udział w targach Kerema. Ten odmawia, ale nie wie jeszcze, że Tarik już podjął tę decyzję za niego. Elif przypadkiem rozpoznaje Melek w telewizji. Dziewczynka nie posiada się ze szczęścia, że jej matka żyje. Postanawia wymknąć się z domu i ją odnaleźć. Vildan zatrzymuje ją w ostatniej chwili i za karę zamyka w pokoju. Kobieta informuje Tarika, że wynajęła dom dla siebie i Elif. Tarik robi wszystko, żeby Rana mu wybaczyła, ta jednak jest nieprzejednana. Parla jest znudzona ciągłymi rozmowami o dziecku Hümeyry, ale przed przyjaciółką udaje żywe zainteresowanie.

Elif, odcinek 764: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 764. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 6 lipca 2020 roku. Epizod 764. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl