Zamknij

Elif, odcinek 765 - STRESZCZENIE. Elif ucieknie na poszukiwania matki? [7.07]

06.07.2020 13:35
Elif
fot. YouTube

"Elif", odcinek 765 - streszczenie wydarzeń kolejnego odcinka serialu prezentujemy poniżej. Elif zobaczyła Melek w telewizji. Wie już, że jej matka żyje. Chce ruszyć na poszukiwania. Prosi Vildan o uwolnienie.

"Elif", odcinek 765 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Dla tych, którzy czekają na dalsze losy bohaterów popularnej telenoweli, mamy krótkie streszczenie nowego, 765. odcinka.

Przypominamy, że w poprzedniej części serialu tytułowa bohaterka przypadkiem ujrzała swoją matkę w telewizji. Melek poszukuje Elif, a dziewczynka nie zamierza czekać bezczynnie. Niestety, próba ucieczki spełza na niczym, kiedy Vildan ją zatrzymuje i zamyka w pokoju. Co zrobi mała Elif?

Elif, odcinek 765: Streszczenie epizodu

Streszczenie 765. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tarik nie chce zrezygnować z Rany, jedzie do niej, żeby jeszcze raz prosić ją o przebaczenie, ale kobieta nawet nie otwiera mu drzwi. Tymczasem w domu czeka na niego z kolacją stęskniona Hümeyra. Şafaka coraz bardziej irytuje zachowanie Leman. Tym razem powodem kłótni między matką a synem jest bezwzględność Leman w stosunku do jej najemców. Mężczyzna martwi się też o Jülide, ale kiedy przypadkiem zauważa ją na ulicy, kobieta wyraźnie go unika. Elif prosi Vildan, żeby ją uwolniła, jednak kobieta nawet nie chce o tym słyszeć. Dziewczynka szuka sposobu, żeby wydostać się z pokoju i ruszyć na poszukiwania matki.

Elif, odcinek 765: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 765. odcinek telenoweli "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek 7 lipca 2020 roku. Epizod 765. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl