Zamknij

Elif, odcinek 766 - STRESZCZENIE. Parla słyszy, że Kerem leci do Mediolanu [8.07]

08.07.2020 10:15
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 766. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla słyszy, że Kerem leci do Mediolanu. Chce wyruszyć tam z nim. Nie mając wyboru, mężczyzna się zgadza. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 766. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 766 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 766. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 766: Streszczenie epizodu

Streszczenie 766. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla słyszy, że Kerem ma lecieć do Mediolanu, więc chce wyruszyć tam razem z nim. Nie mając wyboru, mężczyzna się zgadza. Tarik wręcza Ranie drogi prezent, który łagodzi jej gniew. Kobieta daje kochankowi drugą szansę, jednak kiedy dowiaduje się, że Tarik nie wybiera się do Mediolanu, jej radość mija. Chce razem z nim udać się na targi. Mężczyzna ma dylemat, gdyż w tym czasie zamierzał zająć się sprawami kopalni. Natomiast Vildan chce jak najszybciej wrócić do rezydencji, jednak Tark wciąż zwleka. Okazuje się, że ma co do Vildan i Elif zupełnie inne plany. Tymczasem dziewczynka wciąż szuka sposobu na wymknięcie się z domu.

Elif, odcinek 766: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 766. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 8 lipca 2020 roku. Epizod 766. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl