Zamknij

Elif, odcinek 768 - STRESZCZENIE. Elif dociera na policję [10.07]

10.07.2020 09:32
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 768. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra każe Tarikowi wytłumaczyć się z nagłej zmiany planów. Mężczyźnie udaje się przekonać żonę, że zrobił to w trosce o dobro firmy oraz ze względu na ich dziecko. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 768. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 768 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 768. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 768: Streszczenie epizodu

Streszczenie 768. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra każe Tarikowi wytłumaczyć się z nagłej zmiany planów. Mężczyźnie udaje się przekonać żonę, że zrobił to w trosce o dobro firmy oraz ze względu na ich dziecko. Elif dociera na posterunek policji. Opowiada funkcjonariuszowi o wypadku i reportażu, który widziała w telewizji. Vildan nie może uwierzyć, że Elif tak ją przechytrzyła. Bezskutecznie szuka dziewczynki. Jest przekonana, że tym razem Tarik nie daruje jej życia.

Elif, odcinek 768: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 768. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 10 lipca 2020 roku. Epizod 768. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl