Zamknij

Elif, odcinek 769 - STRESZCZENIE. Policjanci mówią Elif, że jej matka nie żyje [13.07]

13.07.2020 10:26
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 769. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie policjanci mówią Elif, że jej matka nie żyje. Funkcjonariusze chcą umieścić ją w placówce opiekuńczej. Przerażona dziewczynka ucieka. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 769. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 769 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 769. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 769: Gdzie i kiedy oglądać?

Streszczenie 769. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Policjanci mówią Elif, że jej matka nie żyje. Dziewczynka jednak w to nie wierzy. Funkcjonariusze chcą umieścić ją w placówce opiekuńczej. Przerażone dziecko ucieka. Natomiast Macide nie może zapomnieć o śnie, w którym widziała Melek. Prosi Mustafę, aby ponownie przejrzał dokumentację związaną z wypadkiem. Podejrzewa, ze Melek żyje, a ktoś chce zataić prawdę. Pomysły Hümeyry zaczynają irytować domowników. Tym razem kobieta postanowiła kupić złoty smoczek. Do Macide dzwoni córka dawnej pracownicy - Süreyya. Dziewczyna, która w dzieciństwie mieszkała z matką w rezydencji, skończyła studia w Stanach, wraca do Stambułu i zamierza odwiedzić dawną pracodawczynię matki. Macide bardzo się cieszy na tę wizytę.

Elif, odcinek 769: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 769. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 13 lipca 2020 roku. Epizod 769. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl