Zamknij

Elif, odcinek 770 - STRESZCZENIE. Vildan jest w tarapatach. Obawia się o swoje życie [14.07]

14.07.2020 09:10
Kadr z serialu Elif
fot. Youtube/Elif

Streszczenie 770. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan jest w tarapatach. Obawia się o swoje życie. Wszystko przez zniknięcie Elif. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 770. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 770 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 770. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 770: Streszczenie epizodu

Streszczenie 770. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Şafak i Jülide spotykają się na nabrzeżu, żeby porozmawiać. Oboje nieświadomie pozbawiają się nadziei na związek. Natomiast Tarik zapowiada Vildan, że do niej jedzie. Kobieta wpada w panikę, ponieważ wciąż nie ma Elif. Ku jej zaskoczeniu dziewczynka sama wraca do domu. Tarik nakazuje im obu przygotować się do drogi na następny dzień. Elif przypadkiem dowiaduje się, jaki jest jego plan. Wkrótce Tarik jedzie do Rany, po raz kolejny wymawiając się pracą przed Hümeyrą. Domownicy są podekscytowani zbliżającym się przyjazdem Süreyyi, obawiają się tylko reakcji Kerema. Tülay udaje się przekonać Jülide do powrotu do pracy.

Elif, odcinek 770: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 770. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 14 lipca 2020 roku. Epizod 770. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl