Zamknij

Elif, odcinek 771 - STRESZCZENIE. Rana urządza dla Tarika romantyczną kolację [15.07]

15.07.2020 09:00
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 771. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana urządza dla Tarika romantyczną kolację. Mężczyzna żali się kochance, że ma już dość rozpieszczonej żony. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 771. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 771 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 771. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 771: Streszczenie epizodu

Streszczenie 771. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem daje do zrozumienia bliskim, że nie chce widzieć Süreyyi, która w dzieciństwie bardzo dała mu się we znaki. Rana urządza dla Tarika romantyczną kolację. Mężczyzna żali się kochance, że ma już dość wymagającej żony. Gdy wraca wieczorem do domu, Hümeyra wywołuje kłótnię. Natomiast Vildan, ciesząc się z powrotu do rezydencji, nie podejrzewa podstępu. Elif mówi jej, że mężczyzna zamierza wysłać je łodzią do Bułgarii. Tarik niecierpliwie wyczekuje Vildan i Elif w umówionym miejscu, tymczasem kobieta wraz z dziewczynką na własną rękę wracają do rezydencji.

Elif, odcinek 771: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 771. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 15 lipca 2020 roku. Epizod 771. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl