Zamknij

Elif, odcinek 772 - STRESZCZENIE. Macide i Yildiz radośnie witają Elif [16.07]

16.07.2020 09:47
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 722. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide i Yildiz radośnie witają Elif. Ku niezadowoleniu Hümeyry, Macide przyjmuje Vildan z powrotem i każe jej przenieść się wraz z dziewczynką z oficyny do domu. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 772. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 722 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 772. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 722: Streszczenie epizodu

Streszczenie 722. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide i Yildiz radośnie witają Elif. Ku niezadowoleniu Hümeyry, Macide przyjmuje Vildan z powrotem i każe jej przenieść się wraz z dziewczynką z oficyny do domu. Elif jest smutno, gdy dowiaduje się, że Reyhan odeszła. Tymczasem do domu wraca Tarik. Na widok Vildan i Elif doznaje szoku. Próbuje zastraszyć kobietę, ale ta grozi, że wyjawi wszystkim prawdę o ich dawnym romansie i o Elif. Pod wpływem wiadomości o przyjeździe Süreyyi, Macide zaczyna wspominać przeszłość. Kobieta po raz kolejny przysięga Yusufowi, że zrobi wszystko, żeby odnaleźć Elif i - jeśli żyje - Melek.

Elif, odcinek 722: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 772. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 16 lipca 2020 roku. Epizod 772. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl