Zamknij

Elif, odcinek 773 - STRESZCZENIE. Tarik informuje Ranę, że nie lecą do Mediolanu [17.07]

17.07.2020 08:40
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 773. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik w ostatniej chwili informuje Ranę, że nie lecą do Mediolanu. Tłumaczy się choroba żony. Wściekła Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 773. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 773 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 773. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 773: Streszczenie epizodu

Streszczenie 773. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Mieszkańcy rezydencji, oczekując na przyjazd Süreyyi, wspominają jej barwne dzieciństwo, które spędziła z Keremem. Natomiast Parla kupuje bilety na koncert. Kerem niechętnie zgadza się na wyjście. Kiedy jednak przypomina sobie o przyjeździe Süreyyi, postanawia zaprosić Parlę na domowy seans filmowy. Tarik w ostatniej chwili informuje Ranę, że nie lecą do Mediolanu. Tłumaczy się choroba żony. Wściekła Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Şafak spotyka Jülide przed sklepem z włóczką. Bardzo się cieszy, że kobieta zdecydowała się wrócić do pracy.

Elif, odcinek 773: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 773. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 17 lipca 2020 roku. Epizod 773. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl