Zamknij

Elif, odcinek 774 - STRESZCZENIE. Parla próbuje uwieść Kerema [20.07]

20.07.2020 08:51
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 774. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla przychodzi do Kerema, by obejrzeć z nim film. Stara się stworzyć romantyczny nastrój, jednak mężczyzna wciąż odrzuca jej zaloty. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 774. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 774 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 774. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 774: Streszczenie epizodu

Streszczenie 774. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra jest zachwycona swoją nową znajomą. Gdy dostaje od Rany złoty smoczek, obdarza ją całkowitym zaufaniem i sympatią. Tarik jest wstrząśnięty wizytą kochanki. Parla przychodzi do Kerema, by obejrzeć z nim film. Stara się stworzyć romantyczny nastrój, ale mężczyzna pozostaje niewzruszony.

Elif, odcinek 774: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 774. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 20 lipca 2020 roku. Epizod 774. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl