Zamknij

Elif, odcinek 775 - STRESZCZENIE. Przyjeżdża Süreyya. Kerem początkowo jej nie poznaje [21.07]

21.07.2020 08:43
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 775. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie przyjeżdża Süreyya. Kerem początkowo jej nie poznaje. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 775. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 775 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 775. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 775: Streszczenie epizodu

Streszczenie 775. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Yldiz, szykując pokój dla Süreyyi, opowiada Elif o psikusach, jakie dziewczyna robiła Keremowi w dzieciństwie. Potem kobieta wraz z Macide przyrządza dania, które kiedyś gotowała matka ich gościa. Wkrótce przyjeżdża Süreyya. Kerem początkowo jej nie poznaje. Tarik przychodzi do Rany. Chce wiedzieć, dlaczego odwiedziła jego żonę. Kochanka oświadcza, że z nimi koniec i każe mu się wynosić. Wtedy Tarik wyznaje jej miłość.

Elif, odcinek 775: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 775. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 21 lipca 2020 roku. Epizod 775. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl