Zamknij

Elif, odcinek 776 - STRESZCZENIE. Sürreya daje domownikom prezenty i trafia w ich gusta [22.07]

22.07.2020 09:04
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 776. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Sürreya wręcza domownikom wspaniałe prezenty, bezbłędnie trafiając w ich gusta. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 776. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 776 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 776. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 776: Streszczenie epizodu

Streszczenie 776. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Sürreya wręcza domownikom wspaniałe prezenty, bezbłędnie trafiając w ich gusta. Nie mając nic dla Elif, daje jej własną bransoletkę. Macide przekonuje dziewczynę, żeby zatrzymała się u nich. Hümeyra proponuje jej pracę. Sürreya odmawia, ponieważ szuka zajęcia zgodnego ze swoim wykształceniem. Nocą przypadkiem spotyka się z Keremem w kuchni. Oboje wspominają dawne sytuacje ze swojego życia. Melek marznie w nieogrzewanym domu. Sąsiadka przynosi jej węgiel na opał, jednocześnie przypominając, że budynek ma zostać rozebrany.

Elif, odcinek 776: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 776. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 22 lipca 2020 roku. Epizod 776. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl