Zamknij

Elif, odcinek 778 - STRESZCZENIE. Elif mówi Keremowi, że wzięła z jego pokoju zdjęcie Reyhan [24.07]

23.07.2020 09:01
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 778. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif przyznaje się Keremowi, że to ona wzięła z jego pokoju zdjęcie Reyhan. Kerem przeprasza Süreyyę. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 778. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 778 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 778. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 778: Streszczenie epizodu

Streszczenie 778. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Elif przyznaje się Keremowi, że to ona wzięła z jego pokoju zdjęcie Reyhan. Kerem przeprasza Süreyyę. Dziewczyna nie daje po sobie poznać, jak bardzo dotknęło ją niesłuszne oskarżenie. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że mężczyzna jest dla niej kimś więcej niż dziecięcym przyjacielem. Po rozmowie w sprawie pracy Süreyya idzie do kawiarni. W tym samym lokalu Parla spotyka się z koleżankami. Ich głośne zachowanie zwraca uwagę Süreyyi. Veysel wciąż udaje przed Tülay, że chodzi do pracy. Dostaje od Leman propozycję zajęcia się ściąganiem długu od jej najemców. Odmawia, ale kobieta nie rezygnuje. Veysel podpisuje weksel, żeby Tülay mogła dostać swoje zamówienie. Nieświadoma niczego kobieta cieszy się, że nie będzie już musiała odprawiać klientek z kwitkiem.

Elif, odcinek 778: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 778. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 24 lipca 2020 roku. Epizod 778. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl