Zamknij

Elif, odcinek 779 - STRESZCZENIE. Süreyya dowiaduje się, że nie dostała pracy [27.07]

24.07.2020 10:06
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 779. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Süreyya dowiaduje się, że nie dostała pracy, o którą się ubiegała. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 779. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 779 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 779. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 779: Streszczenie epizodu

Streszczenie 779. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Süreyya dowiaduje się, że nie dostała pracy, o którą się ubiegała. Siedząc w kawiarni, słyszy, jak Parla robi awanturę kelnerowi. Staje w obronie mężczyzny i zaczyna się z nią kłócić. Dopiero w rezydencji obie orientują się, że są koleżankami z dzieciństwa. Parla sądzi, że Süreyya jest tu służącą i podczas kolacji traktuje ją bardzo obcesowo. Veysel ma wyrzuty sumienia, że okłamuje Tülay. Leman dowiaduje się, że mężczyzna ma długi. Postanawia to wykorzystać.

Elif, odcinek 799: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 779. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 lipca 2020 roku. Epizod 779. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl