Zamknij

Elif, odcinek 780 - STRESZCZENIE. Parla jest wściekła, że zrobiła z siebie pośmiewisko [28.07]

27.07.2020 09:25
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 780. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla jest wściekła, że zrobiła z siebie pośmiewisko. Postanawia się zemścić na Süreyyi, dając jej do zrozumienia, że jest razem z Keremem. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 780. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 780 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 780. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 780: Streszczenie epizodu

Streszczenie 780. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla jest wściekła, że podczas kolacji zrobiła z siebie pośmiewisko. Postanawia się zemścić na Süreyyi, dając jej do zrozumienia, że jest razem z Keremem. Süreyyi nie podoba się, jak Vildan traktuje Elif. Macide jest świadkiem ich sprzeczki. Zawstydzona Süreyya chce opuścić rezydencję. Rana nie może darować Tarikowi, że ją zaniedbuje. Podejrzewając, że mężczyzna ją oszukał, umawia się z Humeyrą na lunch. Kiedy okazuje się, że kochanek zaplanował wspólny wyjazd, szybko odwołuje spotkanie. Şafak dowiedziawszy się o chorobie Emirhana postanawia odwiedzić Jülide i jej synka.

Elif, odcinek 780: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 780. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 lipca 2020 roku. Epizod 780. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl