Zamknij

Elif, odcinek 781 - STRESZCZENIE. Elif nie może spać z powodu koszmarów [29.07]

28.07.2020 09:41
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 781. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif nie może spać z powodu koszmarów. Wychodzi z pokoju Vildan i spotyka Süreyyę. Ta proponuje, by spały razem. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 781. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 781 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 781. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 781: Streszczenie epizodu

Streszczenie 781. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Emirhan bardzo cieszy się z wizyty Şafaka. Jülide nadal czuje się skrępowana i odnosi się do niego z dystansem. Tarik informuje Hümeyrę, że nie wróci do domu na noc z powodu służbowego spotkania. Tak naprawdę spędzi ten czas z kochanką. Później mężczyzna podsłuchuje rozmowę Macide i Mustafy, z której dowiaduje się, że grób Melek był pusty. Elif nie może spać z powodu koszmarów. Wychodzi z pokoju Vildan i spotyka Süreyyę. Ta proponuje, by spały razem. Kiedy Vildan się o tym dowiaduje, wpada we wściekłość.

Elif, odcinek 781: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 781. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 29 lipca 2020 roku. Epizod 781. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl