Zamknij

Elif, odcinek 782 - STRESZCZENIE. Tarik zleca poszukiwania Melek [30.07]

29.07.2020 14:26
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 782. odcinka serialu "Elif' można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik zleca poszukiwania Melek. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 782. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 782 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 782. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 782: Streszczenie epizodu

Streszczenie 782. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide dowiaduje się, że śmierć Yusufa nie była przypadkowa. Boli ją, że córka jest żoną mordercy i wkrótce urodzi jego dziecko. Tarik zleca poszukiwania Melek. Musi ją odnaleźć zanim zrobi to teściowa. Dom, w którym mieszka Melek, zostaje wyznaczony do rozbiórki. Kobieta jednak nie chce go opuścić. Liczy, że zjawi się tam Elif. Natomiast Süreyya nie może znieść tego, w jaki sposób Vildan traktuje Elif. Leman spłaca długi Veysela. W zamian każe mu pracować dla siebie, odbierając czynsz od najemców.

Elif, odcinek 782: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 782. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 30 lipca 2020 roku. Epizod 782. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl