Zamknij

Elif, odcinek 783 - STRESZCZENIE. Macide spotyka się z zięciem [31.07]

30.07.2020 14:27
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 783. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide chodzi przygnębiona i pogrążona w swoich myślach, czym zwraca uwagę domowników. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 783. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 783 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 783. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 783: Streszczenie epizodu

Streszczenie 783. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide chodzi przygnębiona i pogrążona w swoich myślach, czym zwraca uwagę domowników. Wypytuje Kerema o Tarika. Chłopak martwi się zachowaniem matki. Macide spotyka się z zięciem. Mówi wprost Tarikowi, że wie o jego postępkach. Mężczyzna czuje zagrożenie ze strony teściowej. Şafak odwiedza chorego Emirhana. Razem z chłopcem i jego mamą miło spędza czas.

Elif, odcinek 783: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 783. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 31 lipca 2020 roku. Epizod 783. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl