Zamknij

Elif, odcinek 784 - STRESZCZENIE. Tarik zamierza otruć teściową [3.08]

31.07.2020 14:30
Elif odcinek 784 kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 784. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik zdobywa truciznę, którą zamierza podać Macide. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 784. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 784 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 784. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 784: Streszczenie epizodu

Streszczenie 784. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem podejrzewa, że Tarik coś knuje. Biznesmen kupuje truciznę, którą zamierza podać Macide. Namawia Vildan, by mu pomogła, przekonując, że to leki na uspokojenie. Kobieta wie, jaka jest prawda, ale boi się przeciwstawić byłemu kochankowi. Tarik pragnie udobruchać Hümeyrę i daje jej kolczyki kupione dla Rany. Natomiast Süreyya chce zabrać Elif na wycieczkę, jednak Vildan na to nie pozwala. Leman grozi Veyselowi wyjawieniem Tülay, że jej mąż został wyrzucony z pracy. Przyparty do muru mężczyzna zgadza się dla niej pracować.

Elif, odcinek 784: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 784. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 3 sierpnia 2020 roku. Epizod 784. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

RadioZET.pl/Teleman.pl