Zamknij

Elif, odcinek 785 - STRESZCZENIE. Süreyya obiecuje Elif wycieczkę [4.08]

03.08.2020 14:35
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 785. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Süreyya mimo sprzeciwu Vildan obiecuje Elif wycieczkę po Stambule. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 785. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 785 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 785. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 785: Streszczenie epizodu

Streszczenie 785. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Süreyya mimo sprzeciwu Vildan obiecuje Elif wycieczkę po Stambule. Dziewczynka cieszy się, że być może zobaczy miejsca, w których kiedyś bywała z matką. Tuż przed wyjściem Vildan zatrzymuje Süreyyę i Elif. Między kobietami wywiązuje się kłótnia, którą przerywa Kerem. Mężczyzna postanawia im towarzyszyć. Natomist Veysel odnajduje Osmana, który zalega z płatnością czynszu. Mężczyzna początkowo przekonuje, że ma trudności finansowe, ale szybko wychodzi na jaw, że stawia pieniądze w zakładach bukmacherskich. Veyselowi udaje się odebrać dług. Tarik spotyka w holdingu Mustafę. Podejrzewa, że przyjechał on do firmy, aby przeszukać jego gabinet.

Elif, odcinek 785: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 785. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 4 sierpnia 2020 roku. Epizod 785. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl