Zamknij

Elif, odcinek 786 - STRESZCZENIE. Elif wspomina mamę [5.08]

04.08.2020 14:16
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 786. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif zaprowadza Kerema i Süreyyę nad wybrzeże, gdzie niegdyś spacerowała z Melek. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 786. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 786 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 786. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 786: Streszczenie epizodu

Streszczenie 786. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji:

Elif zaprowadza Kerema i Süreyyę nad wybrzeże, gdzie kiedyś spacerowała z Melek. Ukrywa jednak, że zna to miejsce. Süreyya dzieli się z Keremem jednym wspomnieniem z dzieciństwa. Nie może uwierzyć, że mężczyzna tego nie pamięta. Jest rozczarowana i uświadamia sobie, że nie odwzajemnia on jej uczuć. Melek bezskutecznie próbuje zatrzymać ekipę wyburzeniową. Zostaje wyprowadzona z budynku siłą. Jülide idzie do klientki zanieść zamówienie. Po drodze spotyka Melek. Şafak uświadamia sobie, jak bardzo jest zakochany w Jülide.

Elif, odcinek 786: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 786. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 5 sierpnia 2020 roku. Epizod 786. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl