Zamknij

Elif, odcinek 787 - STRESZCZENIE. Jülide gości u siebie Melek [6.08]

05.08.2020 09:06
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 787. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jülide daje Melek gościnę u siebie. W drodze do domu pokazuje jej, gdzie pracuje. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 787. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 787 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 787. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 787: Streszczenie epizodu

Streszczenie 787. epizodu "Elif" prezentuje się następująco:

Jülide zaprasza Melek do siebie. W drodze do domu pokazuje jej, gdzie pracuje. Kobieta nie ma jednak siły z nikim rozmawiać. Emirhan prosi Şafaka o pomoc przy odrabianiu lekcji. Nauczyciel i jego uczeń świetnie się rozumieją. Tarik wymusza na Vildan, by zaczęła podawać Macide leki. Tülay jest zaniepokojona, że Jülide tak długo nie wraca. Razem z Emirhanem i Inci idą do jej domu. Nie wiedzą, że jest tam Melek.

Elif, odcinek 787: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 787. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 6 sierpnia 2020 roku. Epizod 787. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

RadioZET.pl/Teleman.pl