Zamknij

Elif: odcinek 87 - streszczenie. Ayse umiera i wyjawia prawdę o Elif

Redakcja
07.09.2017 12:37
Elif streszczenia odcinków
fot. screen

87. odcinek serialu Elif: streszczenie epizodu zapowiada dramatyczne wydarzenia. Umrze przyjaciółka Melek - Ayse. jednak przed śmiercią zdradzi Selimowi ważną tajemnicę, dotyczącą Elif.

Elif - streszczenie 87. odcinka serialu. Wydarzenia zaczynają się coraz bardziej komplikować. W poprzednim odcinku Ayse odwiedziła Melek w więzieniu. Melek ma nadzieję, że już niebawem wyjdzie i spotka się z córką. Niestety, w międzyczasie z aresztu wypuszczony zostaje Veysel. Mężczyzna chce powiedzieć o wszystkim Kenanowi. Porywa dziewczynkę a na pomoc małej rusza właśnie Ayse. Kobieta zostaje ranna w wypadku... Co się wydarzy dalej?

Elif 88 odcinek - Streszczenie epizodu z 11.09.

Elif - odcinek 87. STRESZCZENIE

Elif zauważa wypadek i widzi, że Ayse jest nieprzytomna. Chce jej pomóc, podczas gdy przerażony sytuacją Veysel ucieka. Elif zostaje sama z potrąconą Ayse. Mała zatrzymuje przejeżdżające auto i szuka u obcych pomocy dla rannej. Na szczęście kierowca zawozi poszkodowaną do szpitala. Lekarze od razu biorą się za ratowanie życia kobiety, jednak jej stan jest ciężki...

W międzyczasie Melek jest przewieziona do sądu i składa zeznania. Towarzyszy jej Zeynep. Obie kobiety są bardzo poruszone. Sąd nie jest przychylny. Melek trafia do więzienia. Na korytarzach sądowych widzi ją Melih. Selim dowiaduje się o tym, że Ayse jest w szpitalu i natychmiast jedzie ją zobaczyć. Powiadomiony zostaje także Kenan, który jest w drodze do szpitala. Tymczasem Selim odwiedza Ayse a kobieta na chwilę odzyskuje przytomność. Zdradza mężczyźnie tajemnicę o Elif. Po chwili, kiedy właśnie Kenan otwiera drzwi jej sali, kobieta umiera. Wszyscy są zrozpaczeni. Selim nie może opanować łez.

Przerażona Melek trafia do więzienia, w którym spotyka inne więźniarki.

Elif: odcinek 87 - ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8

RadioZET.pl/SA