Zamknij

Elif: odcinek 93. Kenan udaje sie pod dom Melek! [STRESZCZENIE, zdjęcia]

Redakcja
15.09.2017 14:10
Elif 93 streszczenie
fot. screen

93. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w poniedziałek 18.09. o godzinie 14.00. Kenan zaczyna poszukiwania Melek. Udaje się pod jej dom. Zeynep zauważa go przez okno. Co zrobi?

Streszczenie 93. odcinka "Elif" już dziś w naszym serwisie.

W poprzednim epizodzie Melih dogadał się z Teslimą, która zgodziła się wspierać Melek. Niestety, współwięźniarki znów uknuły przeciw niej spisek i kobieta trafiła do izolatki. Arzu próbowała pozbyć się Elif z domu, jednak dzięki interwencji Selima jej plan się nie powiódł. Do czego teraz posunie się zawistna żona Kenana?

Elif: 94 - STRESZCZENIE

"Elif" - odcinek 93. STRESZCZENIE

Arzu jest wściekła za to, że Selim położył Elif w łóżku Tugce. Dochodzi między nimi do kłótni. Dziewczynki budzą się, a wuj pokazuje im, co takiego jest w wielkich kolorowych torbach, które im przyniósł.

Veysel przychodzi do domu Zeynep z torbą. Zamierza się wprowadzić. Mężczyźni rozsiadają się zadowoleni na kanapie i rozmawiają. Zeynep podsłuchuje ich rozmowę i wychodzi. Murat pokazuje ojcu zdjęcia, które niedawno zrobił przed domem Kenana. Wyjaśnia, kim dla Zeynep jest Selim. Razem myślą, jak to wykorzystać.

Teslima dzwoni do Meliha i mówi mu o sytuacji Melek. Mężczyzna jest poruszony. Postanawia działać w obronie siostry.

Po drodze Zeynep natyka się na czekającego na nią Erkuta. Ten przypomina jej, na co się umówili.

Arzu zastanawia się, dlaczego Selim tak bardzo troszczy się o Elif. Kobieta woła do siebie Goncę i pyta o to, kto był z Ayse w szpitalu, kiedy kobieta odzyskała przytomność. Kiedy ta potwierdza, że był to Selim, Arzu zaczyna domyślać się, co tam zaszło. Każe służącej obserwować szwagra.

Selim woła do siebie dziewczynki, bo pokazać im lunetę, którą kupił.

Melih ponownie odwiedza naczelnika więzienia. Skarży się na złe traktowanie jego siostry. Naczelnik natychmiast wzywa strażniczkę i każe jej przenieść Melek z izolatki z powrotem do celi. Kobieta wykonuje polecenie, ale woła więźniarki, które prześladują mamę Elif. Daje im przyzwolenie na dalsze gnębienie Mwelek. Tymczasem Melek dostaje gorączki. Źle się czuje a Teslima robi jej kompres.

Zeynep żali się przyjaciółce, że ojciec i brat nie dają jej spokoju. Tymczasem, w restauracji, w której pracuje Zeynep, zjawia się Kenan i wypytuje o Melek. Potem udaje się pod dom Melek. Przypomina sobie chwilę, kiedy drogi jego i matki Elif rozeszły się. Przez okna zauważa Kenana Zeynep. Mężczyzna przechodzi przez furtkę i zmierza w kierunku drzwi...

Co zrobi Zeynep?

"Elif" - odcinek 93. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1