Zamknij

Elif: odcinek 94. Próba porwania Elif i Tugce. Kto za tym stoi? [STRESZCZENIE]

Redakcja
18.09.2017 14:02
Elif 94 streszczenie
fot. screen

94. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w poniedziałek 18.09. o godzinie 14.00. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu poniżej. Kenan porozmawia z Zeynep a nieznani mężczyźni próbują porwać Elif i Tugce.

Streszczenie 94. odcinka "Elif" już dziś, przed premierą w TV.

W poprzednim odcinku Kenan rozpoczął poszukiwania Melek. Trafił pod jej dawny dom, w którym teraz mieszka Zeynep. Dziewczyna dostrzega Kenana przez okno. Mężczyzna kieruje się do drzwi. Czy dziewczyna powie prawdę?

Melek wyszła z izolatki, jednak wygląda na to, że to dopiero początek więziennych cierpień kobiety. Jedna ze strażniczek powiedziała gnębiącym ją osadzonym, by dalej ją prześladowały. Ona będzie na to przymykać oko. Czy ktoś za tym stoi?

Elif - odcinek 97 z piątku 22.09.

"Elif" - odcinek 94. STRESZCZENIE

W 94. odcinku serialu "Elif" Zeynep wychodzi przed dom, by porozmawiać z Kenanem. Kiedy ten pyta o Melek, dziewczyna nie zdradza, że kobieta jest w więzieniu. Kenan odchodzi z pustymi rękami. Kiedy Zeynep wchodzi do domu, rozzłoszczony Veysel ma do niej pretensje. Ojciec jest zły, bo niecierpliwi się inwestycją z udziałem Erkuta. Veysel i Murat coraz bardziej uprzykrzają Zeynep czas. Musi im robić jedzenie i znosić ich fochy.

Tugce i Elif pod opieką Selima nadal świetnie bawią się jeżdżąc konno. Selim nie może dłużej być z dziewczynkami, te jednak proszą go o jeszcze jedną przejażdżkę. W pewnym momencie Tugce mówi, że zaopiekuje się nimi Gonca. Selim jest zaskoczony obecnością kobiety, ta - speszona tym, że została zauważona. Ostatecznie wszyscy idą na plac zabaw. W domu Arzu niecierpliwi się brakiem wieści od służącej. Tymczasem do Goncy na placu zabaw przysiada się starsza kobieta i zagaduje, że są piękną rodziną. Okazuje się, że obserwuje ich nieznany mężczyzna. Dzwoni do kogoś informując, że dzieci są z Selimem. Po chwili zjawia się dwóch innych mężczyzn.

Stan zdrowia Melek pogarsza się. Kobieta trafia na więzienną salę medyczną, gdzie zostaje podłączona do kroplówki. Kiedy wraca do celi, okazuje się, że czeka na nią paczka od Meliha.

Halimye prosi Kiraz, by zadbała o swój strój. Panią domu mają odwiedzić przyjaciółki, a gosposia ubiera się zbyt skromnie. Kiraz zmienia strój, jednak Halimye jest nieco zaskoczona... Każe jej pożyczyć coś od Goncy. Niestety, Kiraz nie umie chodzić w obcasach i zrzuca ciastka na koleżankę Halimye.

Tajemniczy mężczyzna spod placu zabaw wraz z dwoma przybyłymi zbirami zbliżają się do Tugce i Elif. Jeden zagaduje Selima pod jakimś pretekstem, a dwóch pozostałych próbuje złapać dziewczynki. Gonca próbuje się bronić przed napastnikiem, wzywa na pomoc Selima.

Selim, Gonca i dziewczynki wracają do posiadłości. Wkrótce pojawia się Arzu. Jest wściekła na Goncę, że nie odbierała telefonu.

"Elif" - odcinek 94. ZDJĘCIA

1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA