Zamknij

Elif: odcinek 95: Melek pyta Zeynep o Ayse. [STRESZCZENIE]

Redakcja
19.09.2017 13:55
Elif odcinek 95 streszczenie
fot. screen

"Elif" - 94. odcinek serialu na TVP 1 w środę 20.09. o godzinie 14.00. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu poniżej. Melih spotyka się z Ipek. Między nimi iskrzy. Zeynep odwiedza Melek. Pada pytanie o Ayse. Zeynep nie mówi prawdy...

Streszczenie 95. odcinka "Elif" już dziś, przed premierą w TV.

W poprzednim epizodzie nieznani mężczyźni próbowali porwać Elif i Tugce. Kim byli i kto za tym stoi? Melek dostaje kroplówkę i wraca do celi. Tam czeka na nią paczka od Meliha. Kenan cały czas jej szuka. Wypytuje Zeynep, ale dziewczyna nie zdradza prawdy.

"Elif" - odcinek 95. STRESZCZENIE

W nowym odcinku "Elif" Elif i Tugce bawią się razem w pokoju tej pierwszej. Gonca przynosi im kolację - ku ich uciesze. Za chwilę pojawia się zdenerwowana Arzu. Gonca idzie do kuchni, gdzie po chwili pojawia się Selim. Dziewczyna podkochuje się w nim. Czy przez wzgląd na niego będzie w stanie przestać spiskować z Arzu? Kolejnego dnia znów robi dziewczynkom posiłek do łóżka. Kiedy układają z resztek wizerunek Goncy, wchodzi Arzu i przerywa dziewczynkom zabawę.

Kenan ustala z policjantami, że mogą przesłuchać Elif w sprawie śmierci Ayse. Niestety nie wie, że są oni opłacani przez Idrisa i nie chcą, by cokolwiek wyszło na jaw. Chcą zatuszować całą sprawę.

Erkut po rozmowie z wściekłym Veyselem postanawia oddać mu jego pieniądze. Musi jednak skądś je wziąć. Postanawia ukraść drogie auto, a pomóc mu mają Nadir i Murat.

Arzu jest pewna, że Selim zna tajemnicę Elif. Domyśla się, że Ayse przekazała mu ją na łożu śmierci.

Zeynep odwiedza Melek w więzieniu. Opowiada jej o wizycie Kenana i o tym, że jej szuka. Kiedy zbliża się koniec wizyty, Melek pyta o Ayse, jednak Zeynep kłamie...

W kuchni Gonca i Arzu naśmiewają się z Kiraz. Gonca opowiada o tym, jak Kiraz zakładała jej ubrania i buty i kompletnie nie wiedziała, jak się poruszać. Arzu jest ubawiona po pachy. kiedy wchodzi Kiraz, kobiety milkną, ale po chwili wybuchają śmiechem.

Melih spotyka się z Ipek. Dziewczyna przynosi mu słodki podarunek, a potem bierze go za ręce i widzi, że się skaleczył.

Zeynep spóźniona przychodzi na zajęcia. Siada w jednej ławce z Selimem. Pelin jest zazdrosna.

Kiraz przyprowadza Elif do biura Kenana, gdzie ma porozmawiać z policjantami.

"Elif" - odcinek 95. ZDJĘCIA

1
1
2
1
1
1
1
1

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA