Zamknij

Elif - odcinek 97: Selim przyprowadza Elif do kawiarni Zeynep [STRESZCZENIE]

Redakcja
21.09.2017 13:25
Elif 97 streszczenia odcinków co dalej
fot. screen

97. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w piątek 22.09. o godzinie 14.00. Streszczenie wydarzeń zapowiada ciekawy rozwój akcji.

Najnowsze streszczenie "Elif" - odc. 97. Sprawdź, co dalej! Co przyniesie piątkowy odcinek tureckiej sagi?

W poprzednim epizodzie do Melek przyszła Arzu i powiedziała jej, że Ayse nie żyje. Murat wpadł w poważne tarapaty - po kradzieży samochodu został schwytany przez ludzi właściciela auta i pobity.

Melih wyznał Erfuzowi, że kocha Ipek. A co ona czuje do niego i czy uda się im być razem?

Elif - odcinek 98 - STRESZCZENIE wydarzeń epizodu

Zagłosuj

Walka seriali: który turecki serial był/jest najlepszy?

Liczba głosów:

"Elif" odcinek 97: STRESZCZENIE

W 97. odcinku serialu "Elif" Arzu jest u Melek. Na wieść o smierci Ayse Melek wpadał w rozpacz, na co Arzu reaguje uśmiechem. Melek mdleje, ale i tym żona Kenana się nie przejmuje.

Melih chce odnaleźć osoby, które stoją za prześladowaniem jego siostry.

Murat cały czas jest u Erkuta. Jest w kiepskim stanie. Seyda zabiera go do siebie i opiekuje się nim. Opatruje mu ranę, kiedy dzwoni Veysel.

Arzu opowiada Goncy o zajściu w więzieniu. Bardzo ją cieszy to, co się stało.

W kuchni Gonca przygotowuje dla dziewczynek jedzenie. Wchodzi Kiraz i staje się obiektem żartów ze względu na swój ubiór i nieumiejętność zadbania o siebie. Gonca daje jej rady, co robić, by lepiej się prezentować. Daje jej książkę, by paradowała z nią na głowie...

Kenan dostaje tajemniczy list. Po sprawdzaniu pewnego numeru telefonu okazuje się, że jego właścicielem jest niejaki Sakir Ozturk. Dokąd zaprowadzi Kenana ten nowy trop? Do jego gabinetu wchodzi Arzu, widzi, że jej mąż próbuje ustalić, co stało się z Ayse.

Zeynep odwiedza Melek w więzieniu. Kobieta mówi jej, że była u niej Arzu i poinformowała o smierci Ayse. Zeynep udaje, że nic o tym nie wiedziała. Wreszcie przyznaje prawdę. Melek chce, by dziewczyna zabrała Elif z posiadłości Kenana.

Arzu odwiedza Veysela i mówi mu, że Kenana zaczyna węszyć wokół śmierci Ayse.

Selim przyjeżdża do kawiarni Zeynep razem z Elif i Tugce. Kiedy Elif spostrzega Zeynep, od razu ją wita. Selim jest zaskoczony. Skąd mała może ją znać?

"Elif" odcinek 97: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA