Zamknij

Elif - odcinek 98: Selim idzie odwiedzić Melek! [STRESZCZENIE]

Redakcja
22.09.2017 14:35
Elif 98 streszczenie
fot. screen

98. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w poniedziałek 25.09. o godzinie 14.00. Streszczenie wydarzeń zapowiada wiele zmian w akcji serialu. Czy Kenan odkryje tajemnicę śmierci Ayse?

Streszczenie "Elif" - odc. 97. Sprawdź, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

W poprzednim odcinku Selim wraz z Tugce i Elif pojawił się w kawiarni Zeynep. Kiedy Elif ją zobaczyła, natychmiast ją rozpoznała. Jak z tej sytuacji wytłumaczy się Zeynep? Czy wyzna Selimowi prawdę?

Melek dowiedziała się od Arzu o śmierci Ayse. Jest zdruzgotana. Tymczasem Arzu obawia się, że Kenana coraz bardziej interesuje się sprawą śmierci służącej. Udaje się do Veysela, by mu o tym powiedzieć...

Elif - 99 STRESZCZENIE odcinka.

"Elif" odcinek 98: STRESZCZENIE

Zeynep jest zaskoczona obrotem sprawy. Nie przypuszczała, że Selim może pojawić się w jej pracy z Elif. Podczas kiedy dziewczynki zajadają się ciastkiem, Selim próbuje dowiedzieć się od Zeynep, skąd Elif ją zna. Pyta o Melek, jednak dziewczyna unika odpowiedzi. Selim niecierpliwi się, zabiera dziewczynki i wychodzi; Elif biegnie do Zeynep i mocno się do niej przytula. Tuce jest niepocieszona, bo nie mogła dokończyć deseru.

Melek znów przeżywa trudne chwile. Dopiero dowiedziała się o śmierci Ayse, a do tego współwięźniarki nie dają jej spokoju. Na szczęście Teslima stara się ją pocieszyć.

Erkut przychodzi do Veysela i opowiada mu o tym, co się stało. Męzczyzna jest zaskoczony, że jego syn dał się pobić i odebrać auto. Wydzwania do Murata, ale ten cały czas jest u Seydy i nie odbiera telefonu. Veysel nie wie, gdzie jest jego syn i postanawia go odnaleźć. Chodzi i wypytuje o niego.

Gabinet Meliha odwiedza prawnik Melek. Melih zastanawia się, w jaki sposób pomóc siostrze i jak sprawić, by wyszła z więzienia. Zamierza też odnaleźć osoby, które przyczyniły się do jej nieszczęścia.

Arzu wraca wściekła do domu. Spotyka Goncę i opowiada jej o tym, że Kenan szuka prawdy o Ayse.

Pelin spotyka Selima i dziewczynki zajadające się ciastem. Selim nie jest zadowolony ze spotkania, unika kontaktu z dziewczyną i szybko postanawia wraz z dziewczynkami wyjść.

Melih trafia na trop pewnego mężczyzny. Idzie za nim, chcąc dowiedzieć się kilku rzeczy. Pokazuje mu listę nazwisk i płaci za ustalenie, kim są ci mężczyźni.

Przy kolacji Kenan zaprasza Elif, by z nimi usiadła. Arzu jest tym wyraźnie podirytowana.

Selim przeżywa trudne chwile. Ciągle myśli Zeynep. Przypomina sobie różne sytuacje z przeszłości i próbuje powiązać fakty. Wreszcie Zeynep do niego dzwoni. Spotykają się i dziewczyna opowiada mu o Elif i Melek. Postanawia zabrać Selima do więzienia, do Melek.

"Elif" odcinek 98: ZDJĘCIA

2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.RadioZET.pl/SA