Zamknij

Elif - odcinek 99: Selim broni Elif przed Arzu! [STRESZCZENIE]

Redakcja
25.09.2017 13:27
elif 99 strreszczenie
fot. screen

99. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 we wtorek 25.09. o godzinie 14.00. Selim zaczyna odkrywać tajemnicę Arzu. Składając w całość wszystkie dawne sytuacje z udziałem Elif i Arzu, dochodzi do pewnych spostrzeżeń...

Streszczenie "Elif" - odc. 99. Sprawdź, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

Poprzedni odcinek zakończył się wizytą Selima w więzieniu. Mężczyzna został przyprowadzony do Melek przez Zeynep. W jaki sposób wpłynie to na dalsze losy bohaterów? Co dalej stanie się z Melek i Elif?

Elif: odcinek 104 - STRESZCZENIE wydarzeń epizodu

"Elif" - odcinek 99: STRESZCZENIE

Wściekła Arzu wpada do kuchni, gdzie Kiraz przygotowuje słodkości. Jest z nią Elif. Kiedy gosposia wychodzi, żona Kenana zaczyna wyżywać się na dziewczynce. Ciągnie ją za uszy. Nie może znieść tego, że wszyscy ją lubią.

Melek nie może uwierzyć w to, że odwiedził ją Selim. Mężczyzna jest bardzo wzruszony sytuacją i przysięga Melek, że nie zdradzi nikomu tego, co wyjawiła mu Ayse. Obiecuje, że zadba o dobro Elif.

W domu Aliye przyszywa guzik do sweterka dla jednej z dziewczynek. Okazuje się, że to dla Elif. Arzu widzi to i jest niemile zaskoczona. Nawet Tugce wydaje się być trochę zazdrosna. Arzu demonstracyjnie wychodzi.

Melih nadal szuka osób odpowiedzialnych za krzywdę Melek i to, że trafiła do więzienia. Tymczasem Kenan dostaje informację z adresem mężczyzny, którego numer telefonu udało mu się zidentyfikować. Przypomina sobie dawny telefon od Veysela.

Tymczasem Veysel i Murat udają się do Erkuta, gdzie ojciec znów karci syna za zamieszanie z autem.

Elif przychodzi do Kiraz i pokazuje jej swój nowy sweterek. Nagle wchodzi Tugce i pokazuje, że ona ma ładniejszy... Czy Tugce znów nie będzie chciała przyjaźnić się z Elif?

Melih spotyka się z tajemniczymi mężczyznami. Ci mierzą do niego z broni. Grozi mu niebezpieczeństwo.

Selim wraca do domu. Okazuje się, że kupił dla Elif prezent... To rower. Kiedy zauważa to Arzu, jest wściekła. Kolejny prezent dla Elif jest dla niej nie do zniesienia. Kobieta znów wygłasza tyradę w stronę dziewczynki. Zza drzwi słyszy wszystko Selim. Wkracza do akcji, Arzu wychodzi. Mężczyzna przypomina sobie wiele różnych sytuacji, w których żona Kenana była nie w porządku wobec Elif. Czy Selim wpadnie na trop wszystkich intryg Arzu?

"Elif" - odcinek 99: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.RadioZET.pl/SA