Zamknij

Elif odcinek.142 Melih zepchnie Arzu ze skały? [STRESZCZENIE]

Redakcja
24.11.2017 13:31
Elif 142 streszczenie wydarzeń odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 142 serialu w TVP 1 w poniedziałek 27.11. o godzinie 14.00. Melih dowiaduje się, że to Arzu stała za krzywdą Elif. Postanawia jej za to odpłacić. Zabiera nad urwisko i grozi, że zepchnie ją na dół.

"Elif" - streszczenie odc. 142. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Seyda w anonimowym liście zażądała od Arzu pieniędzy w zamian za płytę. Niestety, okazało się, że CD zniknęło. Salih informuje Meliha, że płyta może być w rękach Seydy, albo Goncy. Stosunek Aliye do Zeynep jest coraz gorszy. Matka Selima pomiata jego narzeczoną. Melek opowiada dziewczynie o tym, że kobieta kiedyś ją potraktowała dokładnie tak samo. Zaborcza Aliye postanawia wraz z zazdrosną Pelin rozdzielić dwoje zakochanych.

Elif - odcinek 143: STRESZCZENIE

Już na początku odcinka okazuje się, że Sadik wykradł płytę z torebki Seydy. Kiedy ta poszła na chwilę do kuchni na prośbę Kiraz, mężczyzna skorzystał z okazji i zabrał CD. O wszystkim poinformował Meliha, który już nie może się doczekać, kiedy zobaczy nagranie. "Twój koniec nadchodzi, Arzu" - mówi do siebie Melih.

Arzu nadal czeka na osobę, która ma zjawi się po pieniądze i oddać płytę. Kiedy nikt nie przychodzi, rezygnuje. W tym czasie Seyda idzie do kawiarni, w której ma czekać na nią Murat. Chłopak pije herbatę za herbatą i brak mu już cierpliwości.

Melih spotyka się z Sadikiem w umówionym miejscu i odbiera od niego płytę. Niezwłocznie przystępuje do oglądania. Kiedy dowiaduje się, że Elif jest córką Kenana, doznaje szoku. "Żmija! Wiedziała to od samego początku!" - mówi. "Nie ma zmiłuj". Melih postanawia zemścić się na Arzu.

Selim wraca do domu. Jest wyraźnie zły na matkę. Ta nie rozumie, o co mu chodzi. Tłumaczy, że to wszystko dla jego dobra. Selim zwierza się Kenanowi z tego, co zaszło w kawiarni. "Gdyby Zeynep pochodziła z bogatej rodziny, od razu by ja zaakceptowała" - żali się. "Co ja mam zarobić? Z jednej strony jest matka, z drugiej - osoba, którą kocham". Kenan pociesza go i obiecuje, że porozmawia z matką.

Kenan dowiaduje się, że ktoś pobrał dla niego dużą sumę pieniędzy. Nie wie, o co chodzi.

Murat prosu ojca o pieniądze, ten jednak nie chce mu dać żadnej sumy. Chłopak prosi Erkuta o pomoc. Kiedy mężczyźni wychodzą, Murat wkrada się, by wykraść pieniądze. W tym czasie Erkut wraca, by przekonać się, co robi Murat. Dowiaduje się, że ma to związek z Seydą. Jedzie tam, gdzie Murat i Seyda mają się spotkać. Kiedy dziewczyna go zauważa, jest zaskoczona.

W tym czasie Melih składa wizytę Arzu. Kobieta nie chce go widzieć, mówi, by nie marnował jej czasu, jednak on pokazuje jej płytę. Arzu wsiada do auta, a Melih wiezie ją nad urwisko. Wyprowadza z auta i popycha nad sam skraj skały... Czy zepchnie ją tak, jak ona kiedyś Elif?

Elif - odcinek 142: ZDJĘCIA

2
1
Bez tytułu
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA