Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif odcinek.142 Melih zepchnie Arzu ze skały? [STRESZCZENIE]

24.11.2017 13:31
xxx zet

"Elif" - odcinek 142 serialu w TVP 1 w poniedziałek 27.11. o godzinie 14.00. Melih dowiaduje się, że to Arzu stała za krzywdą Elif. Postanawia jej za to odpłacić. Zabiera nad urwisko i grozi, że zepchnie ją na dół.

Elif 142 streszczenie wydarzeń odcinka fot. screen

"Elif" - streszczenie odc. 142. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Seyda w anonimowym liście zażądała od Arzu pieniędzy w zamian za płytę. Niestety, okazało się, że CD zniknęło. Salih informuje Meliha, że płyta może być w rękach Seydy, albo Goncy. Stosunek Aliye do Zeynep jest coraz gorszy. Matka Selima pomiata jego narzeczoną. Melek opowiada dziewczynie o tym, że kobieta kiedyś ją potraktowała dokładnie tak samo. Zaborcza Aliye postanawia wraz z zazdrosną Pelin rozdzielić dwoje zakochanych.

Elif - odcinek 143: STRESZCZENIE

Już na początku odcinka okazuje się, że Sadik wykradł płytę z torebki Seydy. Kiedy ta poszła na chwilę do kuchni na prośbę Kiraz, mężczyzna skorzystał z okazji i zabrał CD. O wszystkim poinformował Meliha, który już nie może się doczekać, kiedy zobaczy nagranie. "Twój koniec nadchodzi, Arzu" - mówi do siebie Melih.

Arzu nadal czeka na osobę, która ma zjawi się po pieniądze i oddać płytę. Kiedy nikt nie przychodzi, rezygnuje. W tym czasie Seyda idzie do kawiarni, w której ma czekać na nią Murat. Chłopak pije herbatę za herbatą i brak mu już cierpliwości.

Melih spotyka się z Sadikiem w umówionym miejscu i odbiera od niego płytę. Niezwłocznie przystępuje do oglądania. Kiedy dowiaduje się, że Elif jest córką Kenana, doznaje szoku. "Żmija! Wiedziała to od samego początku!" - mówi. "Nie ma zmiłuj". Melih postanawia zemścić się na Arzu.

Selim wraca do domu. Jest wyraźnie zły na matkę. Ta nie rozumie, o co mu chodzi. Tłumaczy, że to wszystko dla jego dobra. Selim zwierza się Kenanowi z tego, co zaszło w kawiarni. "Gdyby Zeynep pochodziła z bogatej rodziny, od razu by ja zaakceptowała" - żali się. "Co ja mam zarobić? Z jednej strony jest matka, z drugiej - osoba, którą kocham". Kenan pociesza go i obiecuje, że porozmawia z matką.

Kenan dowiaduje się, że ktoś pobrał dla niego dużą sumę pieniędzy. Nie wie, o co chodzi.

Murat prosu ojca o pieniądze, ten jednak nie chce mu dać żadnej sumy. Chłopak prosi Erkuta o pomoc. Kiedy mężczyźni wychodzą, Murat wkrada się, by wykraść pieniądze. W tym czasie Erkut wraca, by przekonać się, co robi Murat. Dowiaduje się, że ma to związek z Seydą. Jedzie tam, gdzie Murat i Seyda mają się spotkać. Kiedy dziewczyna go zauważa, jest zaskoczona.

W tym czasie Melih składa wizytę Arzu. Kobieta nie chce go widzieć, mówi, by nie marnował jej czasu, jednak on pokazuje jej płytę. Arzu wsiada do auta, a Melih wiezie ją nad urwisko. Wyprowadza z auta i popycha nad sam skraj skały... Czy zepchnie ją tak, jak ona kiedyś Elif?

Elif - odcinek 142: ZDJĘCIA

2
1
Bez tytułu
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi