Zamknij

Elif odcinek.143. Arzu mierzy do Meliha z pistoletu [STRESZCZENIE]

Redakcja
27.11.2017 12:51
Elif 143 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 143 serialu w TVP 1 we wtorek 28.11. o godzinie 14.00. Melih straszy Arzu, że zrzuci ją ze skały. Kiedy dochodzi między nimi do szarpaniny, kobieta wyciąga broń i mierzy do Meliha...

"Elif" - streszczenie odc. 143. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Melih dowiedział się, że to Arzu stoi za wszystkimi krzywdami Elif. Przymusem zabrał kobietę na urwisko, z którego zrzuciła kiedyś dziewczynkę. Kobieta była przerażona. Tymczasem Selim jest zły na matkę za to, że źle traktuje Zeynep. Jak ułożą się ich relacje?

Elif - odcinek 143: STRESZCZENIE

Seyda czeka na Murata w kawiarni, jednak wcześniej zjawia się tam Erkut. Siłą wyprowadza dziewczynę, a kiedy wreszcie pojawia się Murat, po jego ukochanej nie ma już śladu. Erkut prowadzi ją ulicą, ale ona wyrywa się i biegnie do Murata. Niestety, Erkut zasłania jej usta i zabiera w odludne miejsce. Tam zauważa, że z jej torebki wypadły zdjęcia z przesłuchania Arzu. Domyśla się, że to ona szantażowała Arzu. Seyda przyznaje się do wszystkiego.

Pomiędzy Melihem i Arzu dochodzi do szarpaniny. Kobieta chwyta za broń i mierzy do Meliha...

Kenan dowiaduje się, że to Arzu pobrała z jego konta brakującą sumę pieniędzy. Jest wściekły na żonę. Idzie do sypialni, by z nią porozmawiać. Zauważa, że Arzu wyszła z domu. Pyta Goncę, gdzie i kiedy Arzu wróci.

Arzu cały czas mierzy do Meliha. Ten wykorzystuje jej nieuwagę i przechwytuje broń. Przypomina jej, że zrzuciła Elif ze skały. Kobieta udaje, że to nie ona.

Relacje SElima i Zeynep poprawiają się. Razem sadzą kwiatki przed jej domem.

Tymczasem Erkut każe zmaltretowanej Seydzie napisać sms-a do Murata. Chłopak czyta pożegnalną wiadomość i jest załamany. Nie wierzy w to, że dziewczyna znów go zostawiła.

Melih przykłada Arzu pistolet do głowy. Przerażona kobieta klęczy i płacze. Mężczyzna strzela w niebo, a przerażona Arzu pada twarzą na ziemię. Melih odchodzi z postanowieniem, że Kenan dowie się o wszystkim. Arzu zostaje sama nad przepaścią, zdenerwowana i wyziębiona niespodziewanie mdleje.

Elif - odcinek 143: ZDJĘCIA

1
1
2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA