Zamknij

Elif - sezon 2 w TVP: czy będą nowe odcinki? Już wiemy!

Redakcja
01.02.2018 15:10
Elif sezon 2 tvp
fot. screen

Ostatni odcinek pierwszej serii tureckiego serialu "Elif" w TVP wyemitowany zostanie w czwartek, 1 lutego 2018. Czy po tych 186. epizodach przyjedzie się fanom rozstać z uroczą dziewczynką i jej rodziną a kolejny sezon serialu nie będzie dostępny w polskiej TV?

Czy TVP pokaże drugi sezon serialu tureckiego "Elif"? To pytanie zadają sobie wszyscy fani tej produkcji. Polska wersja serialu liczy 186 epizodów, podczas których poznawaliśmy historię Elif oraz jej matki Melek i towarzyszyliśmy im w wielu trudnych sytuacjach. Zbliża się ostatni odcinek pierwszego sezonu "Elif". Czy doczekamy się drugiej serii w polskiej telewizji?

Elif: odcinek 188 - STRESZCZENIE epizodu z 5.02.2018

Czy będzie drugi sezon serialu "Elif" w TVP?

Ostatni odcinek pierwszego sezonu "Elif" w TVP zobaczymy w czwartek 1 lutego. Cała produkcja liczy już obecnie cztery sezony i łącznie ponad 650 odcinków i nadal jest realizowana.

Serial "Elif" cieszy się w Polsce dużą popularnością, nic dziwnego, że fani czekają na informacje o kolejnym, drugim sezonie. Ale są świetne wieści dla widzów: TVP pokaże kolejny sezon "Elif". Począwszy od 2 lutego o zwykłej porze oglądać będziemy nowe epizody. Wiadomo również, że od 8 lutego w czasie emisji serialu Jedynka transmitować będzie Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu, co będzie skutkowało przerwą w emisji. Serial powróci jednak po zakończeniu IO.

Tymczasem przypominamy jak zakończył się pierwszy sezon. Co wydarzyło się w 186. odcinku serialu?

Ostatni odcinek pierwszej serii "Elif" - co się wydarzyło?

Trwają przygotowania do ślubu Zeynep i Selima. Mężczyzna ma koszmary - śni mu się krew. Okazuje się, że to proroczy sen... Pełne streszczenie ostatniego odcinka pierwszej serii "Elif" znaleźć można na RadioZET.pl.

RadioZET.pl/SA