Zamknij

Elżbieta Romanowska - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Jolanta Waligóra
10.05.2019 11:35
Elżbieta Romanowska - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
fot. instagram.com/elaromanowska

Elżbieta Romanowska jest uczestniczką nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To polska aktorka telewizyjna i teatralna, którą wielu widzów może kojarzyć przede wszystkim z serialu "Ranczo", gdzie przez dłuższy czas wcielała się w rolę Jolanty Pietrek. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Elżbiety Romanowskiej można znaleźć poniżej.

Kim jest Elżbieta Romanowska? Mąż, ślub, wiek, wzrost, Instagram, "Ranczo", filmy, seriale, kariera, życie prywatne i inne informacje na temat uczestniczki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Elżbiety Romanowskiej zamieszczamy poniżej.

Elżbieta Romanowska z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kim jest?

Elżbieta Romanowska pochodzi z Głogowa. W 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. W latach 1999-2001 występowała w licznych musicalach, m.in. wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie. Elżbieta Romanowska współpracowała także z gdyńskim teatrem muzycznym, z Teatrem Juliusza Słowackiego w Krakowie, z wrocławskim Teatrem Współczesnym, z muzycznym teatrem Capitol we Wrocławiu oraz z Teatrem Piosenki we Wrocławiu.

Aktorka nie występuje jednak jedynie na deskach teatru, ale także w wielu serialach i filmach. Elżbieta Romanowska znalazła się w obsadzie takich produkcji jak "Pierwsza miłość", "BrzydUla", "M jak miłość", "Och Karol 2", "Barwy szczęścia" czy "W rytmie serca". Dużą popularność zyskała jednak przede wszystkim rolą w serialu "Ranczo". Elżbieta Romanowska przez dłuższy czas wcielała się w nim w Jolantę Pietrek.

Elżbieta Romanowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się z Igą Krefft, Kamilem Pawelskim, Kazimierzem Mazurem, Antkiem Smykiewiczem, Stanisławem Karpiel-Bułecką, Martą Wiejak oraz Katarzyną Dąbrowską. Co ciekawe, to nie pierwszy program, w którym aktorka wystąpiła. W 2008 roku wzięła udział w show "Jak oni śpiewają", zajmując 6. miejsce. W 2016 Elżbietę Romanowską można było oglądać w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jej tanecznym partnerem był wówczas Rafał Maserak, z którym zajęła 2. miejsce w finale. 

Elżbieta Romanowska - mąż, ślub, wiek, wzrost, Instagram

Elżbieta Romanowska urodziła się 4 czerwca 1983. W tym roku skończy 36 lat. Ma 180 cm wzrostu. Wiele osób szuka także informacji na temat męża Elżbiety Romanowskiej. Życie prywatne aktorki owiane jest jednak tajemnicą, dlatego nie wiadomo, czy uczestniczka programu jest z kimś w związku.

Elżbieta Romanowska na Instagramie figuruje pod nazwą: elaromanowska. Obecnie obserwuje ją blisko 60 tysięcy osób. 

RadioZET.pl/JW