Zamknij

Emilia Komarnicka-Klynstra - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
22.11.2019 14:56
Emilia Komarnicka-Klynstra - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WZROST, WIEK]
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Emilia Komarnicka-Klynstra to uczestniczka nowej 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele osób może kojarzyć ją przede wszystkim z takich seriali jak "Ranczo" czy "Na dobre i na złe". Teraz w "TTBZ" aktorka zaprezentuje swoje umiejętności wokalne. Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym Emilii Komarnickiej-Klynstry i jej wzrost oraz wiek, zamieszczamy poniżej.

Kim jest Emilia Komarnicka-Klynstra? Wiek, wzrost, syn, Instagram, ślub, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" można znaleźć w tym artykule.

Emilia Komarnicka-Klynstra z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kim jest?

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła się w Brzegu. W 2008 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ukończyła także Państwowe Studium Choreograficzne. Do zawodu aktorki Emilia Komarnicka-Klynstra zaczęła przygotowywać się już w wieku 7 lat. To właśnie wtedy trafiła do zespołów artystycznych działających w klubie garnizonowym w Brzegu.

Na deskach teatralnych zadebiutowała na czwartym roku łódzkiej filmówki. Na krótki czas porzuciła swój rodzimy teatr i wybrała się do Wrocławia na casting do musicalu "Chorus Line". W 2013 roku aktorka jednak zrezygnowała z etatu w Wybrzeżu i na stałe przeniosła się do Warszawy. Emilię Komarnicką-Klynstrę po raz pierwszy na szklanym ekranie można było oglądać w 2007 w filmie "Teraz i zawsze" w roli Marty. Niewątpliwie największą popularność przyniosły jej jednak role w serialach "Ranczo" oraz "Na dobre i na złe". Ponadto można kojarzyć ją z takich produkcji jak "Och, Karol 2", "80 milionów", "Okupacja" czy "U Pana Boga w ogródku".

Mimo udanych związków z telewizją, Emilia Komarnicka-Klynstra nie zrezygnowała ze sceny teatralnej – zarówno tej muzycznej, jak i dramatycznej. Obecnie związana jest z warszawskim teatrem Ateneum.

Co ciekawe, aktorka śpiewała także w zespole Lola Band. 

W 2019 roku Emilia Komarnicka-Klynstra w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" zmierzy się m.in. z Adamem StrycharczukiemŁukaszem Zagrobelnym, Eweliną Ruckgaber czy Robertem Koszuckim.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - FINAŁ 2019: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?

Emilia Komarnicka-Klynstra - wiek, wzrost, syn, ślub, Instagram, życie prywatne

Emilia Komarnicka-Klynstra ma 34 lata. Aktorka urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu w województwie opolskim. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Emilii Komarnickiej-Klynstry - uczestniczka "TTBZ" mierzy około 168 cm.

Życie prywatne Emilii Komarnickiej-Klynstry interesuje wielu fanów aktorki. Uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" w 2007 roku poślubiła aktora Redbada Klynstrę-Komarnickiego. Para doczekała się syna, któremu nadali imię Kosma. Chłopiec urodził się w 2018 roku.

Emilia Komarnicka-Klynstra na Instagramie figuruje pod nazwą: emilia_komarnicka_klynstra. Obecnie obserwuje ją ponad 30 tys. osób.

RadioZET.pl/JW