Zamknij

Empik Premium: 60 dni za darmo - jak skorzystać i jak działa promocja?

Karolina Piotrowska
17.03.2020 16:15
Empik Premium: 60 dni za darmo - jak skorzystać i jak działa promocja?
fot. Artur Szczepanski/REPORTER / East News

W obliczu pandemii koronawirusa i w związku z akcją #zostańwdomu sieć Empik udostępnia wszystkim usługę Empik Premium na 60 dni za darmo. W poniższym tekście sprawdzamy, jak skorzystać z promocji, jak działa akcja i kto może otrzymać darmowy dostęp do Empik Premium.

Empik Premium - 60 dni za darmo dla wszystkich: jak można skorzystać z promocji, jak działa akcja i kto może mieć darmowy dostęp do Empik Premium? Sprawdzamy szczegóły promocji Empiku i odpowiadamy na pojawiające się pytania.

Co robić w domu w czasie kwarantanny? Najlepsze sposoby na nudę w domu

Empik Premium: 60 dni za darmo - jak skorzystać z promocji?

Empik w ramach swojej usługi Empik Premium udostępnia bezpłatnie wszystkim szeroki pakiet korzyści na dwa miesiące. To darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go, bezpieczna dostawa zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł oraz specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com. Dodatkowo Empik organizuje e-spotkania autorskie i zaprasza dzieci na warsztaty naukowe online.

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę:  www.empik.com/czas-w-domu. Można tam znaleźć również więcej szczegółów dotyczących akcji.

Czy paczki do paczkomatów i do RUCHU-u są dostarczane w soboty?

Jak działa promocja Empik Premium na 60 dni za darmo?

Pakiet Empik Premium daje użytkownikom między innymi 60 dni na odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych na stronie Empik.com, gdzie można znaleźć setki tysięcy produktów z różnych kategorii, gwarantujących wartościowe spędzanie czasu, korzystanie z kultury oraz nieprzerwaną możliwość poszerzania horyzontów - takich jak książki, muzyka, filmy, gry, zabawki, sprzęt sportowy czy artykuły kreatywne. Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy - w tym kurierem i bezkontaktowo do paczkomatów.

Empik Premium - co to, na czym polega nowa usługa Empik i ile kosztuje? [CENA]

Sklep Empik.com działa bez zmian - istnieje możliwość zamówienia produktów poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. Paczki są wysyłane wieloma kanałami, m.in. kurierem do domu oraz do paczkomatu, przy zastosowaniu szeregu procedur sanitarnych i środków bezpieczeństwa. Do odwołania nie ma możliwości zamawiania produktów z odbiorem w salonach Empik.

Koronawirus w Polsce: liczba zachorowań, zalecenia. RAPORT

Koronawirus - RAPORT: objawy, leczenie, pandemia

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP