Zamknij

EmpikGO – abonament: ile kosztuje na miesiąc? [AUDIOBOOKI, EBOOKI]

17.11.2020 21:47
EmpikGO – abonament: ile kosztuje na miesiąc? [AUDIOBOOKI, EBOOKI]
fot. SHUTTERSTOCK

Ile kosztuje konto premium w aplikacji EmpikGO? Jak założyć konto? Ile urządzeń może być podłączonych do konta? Odpowiedzi na te i inne pytania o aplikacji znajdziecie w tym artykule.  

Ile kosztuje EmpikGO? Ile urządzeń w EmpikGO? Audiobooki, ebooki, podcasty, cena, konto premium, abonament. Sprawdziliśmy najważniejsze informacje o aplikacji.  

EmpikGO – ile kosztuje na miesiąc? [ABONAMENT, EMPIK PREMIUM] 

Na rynku pojawia się coraz więcej aplikacji, które umożliwiają korzystanie z audiobooków oraz ebooków na urządzeniach mobilnych. Taką właśnie ofertę posiada aplikacja EmpikGO. Ile kosztuje abonament? Do wyboru mamy 4 pakiety: audiobooki, ebooki, audiobooki i ebooki oraz lektury szkolne.  

Według producenta najczęściej wybierany pakietem jest “audiobooki i ebooki”. Kosztuje 39.99 zł na miesiąc. Abonament obejmuje: 

  • 30000+ ebooków
  • 5000+ audiobooków 
  • 6000+ podcastów 

Pakiet audiobooki to koszt 29.99 zł, ebooki 34.99 zł, a lektury szkolne to koszt 9.99 zł za miesiąc. Jednocześnie można korzystać z dwóch urządzeń mobilnych. Aplikacja EmpikGO oferuje 7-dniowy darmowy okres próbny dla nowych użytkowników. 

HBO GO - cena pakietu 2020: ile urządzeń może korzystać i ile kosztuje abonament?

EmpikGO – jaki czytnik do aplikacji? 

Do często zadawanych pytań należy: na jakich urządzeniach można korzystać z EmpikGO? Do prawidłowego funkcjonowania aplikacji potrzebne jest przenośne urządzenie mobilne takie jak smartfon czy tablet z dostępem do internetu. Aplikację obsługują systemy operacyjne Android i iOS oraz czytniki ebooków InkBOOK (Classic 2, Lumos, Prime, Prime HD, Explore, Calypso).  

Z aplikacji EmpikGO od września 2020 roku można korzystać na czytnikach PocketBook Touch HD 3 oraz Touch Lux 5. Aby otrzymać aplikację, należy połączyć czytnik z Internetem i zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. 

RadioZET.pl