Zamknij

Energylandia 2020 - bilety, atrakcje, cennik, godziny otwarcia, adres [ZATOR]

21.07.2020 14:16
Energylandia 2020 - bilety, atrakcje, cennik, godziny otwarcia, adres [ZATOR]
fot. Damian KLAMKA/East News

Energylandia w Zatorze to największy rodzinny park rozrywki w Polsce, który rokrocznie odwiedza tysiące osób. Dla gości przygotowano kilkadziesiąt atrakcji, które można znaleźć w różnych strefach m.in. Bajkolandii, strefie familijnej, ekstremalnej czy Water Park. Szczegółowe informacje o biletach, cenniku Energylandii 2020, godzinach otwarcia i atrakcjach można znaleźć poniżej.

Energylandia 2020 Zator - cennik, bilety, godziny otwarcia, atrakcje, adres i inne informacje na temat największego w Polsce parku rozrywki można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły na temat Energylandii w Zatorze.

Energylandia 2020 - CENNIK. Ile kosztują bilety i gdzie je kupić?

Bilety do Energylandii i ceny wejściówek do największego w Polsce rodzinnego parku rozrywki to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą skorzystać z oferowanych przez Energylandię atrakcji. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony ticket.energylandia.pl. Ceny biletów do Energylandii w 2020 roku zależne są przede wszystkim od rodzaju wejściówki.

Za indywidualny bilet ulgowy na jeden dzień, który przeznaczony jest dla osób poniżej 140 cm wzrostu, trzeba zapłacić 89 zł. Z kolei bilet normalny (od 140 cm) zapłacimy 139 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą za 1 zł. Z kolei bilet do Energylandii 2-dniowy normalny to wydatek rzędu 249 zł, a 2-dniowy ulgowy 159 zł. Więcej szczegółowych informacji o cenniku Energylandii można znaleźć na stronie parku rozrywki.

Energylandia w Zatorze - atrakcje parku rozrywki 

Dla gości największego parku rozrywki w Polsce przygotowano szereg atrakcji. W Energylandii czeka kilkadziesiąt atrakcji, które można znaleźć w różnych strefach - Bajkolandia, strefa familijna, ekstremalna czy Water Park. Są m.in. liczne rollercoastery, samochodziki, karuzele, huśtawki czy wodne zjeżdżalnie. Dzięki takiej różnorodności atrakcji Energylandii każdy może znaleźć coś dla siebie i nikt nie będzie się nudzić.

Godziny otwarcia Energylandii 2020 - od której, do której czynny park?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat godzin otwarcia Energylandii 2020. Od 6 czerwca park rozrywki w Zatorze czynny jest codziennie od 10:00 do 18:00. Z kolei w czasie wakacji tj. od 27.06.20.20 do 31.08.2020 zabawa trwa od 10:00 do 20:00.

Energylandia zlokalizowana jest przy al. 3 Maja w Zatorze w woj. małopolskim.

RadioZET.pl