Zamknij

Enrique Iglesias w Polsce 2019: BILETY. Kiedy, gdzie kupić i w jakiej cenie?

Redakcja
16.10.2018 10:25
Enrique Iglesias w Polsce 2019: BILETY. Kiedy, gdzie kupić i w jakiej cenie?
fot. ERIKA SANTELICES/AFP/EASTNEWS

Bilety na koncert Enrique Iglesiasa w Polsce 2019 trafią do sprzedaży w październiku. Mimo że muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero w przyszłym roku, to w wejściówki warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Z pewnością bilety na najlepsze miejsca - jak przy podobnych wydarzeniach - rozejdą się w błyskawicznym tempie. Informacje na temat biletów na Enrique Iglesiasa w Krakowie 2019 zamieszczamy poniżej.

Enrique Iglesias w Polsce 2019: bilety - cena. Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży? Gdzie można je nabyć? W jakiej są cenie? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje.

» PINK w Polsce 2019 - bilety, kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE] «

Enrique Iglesias w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić?

Bilety na koncert Enrique Iglesiasa w Polsce 2019 trafią do ogólnej sprzedaży w czwartek, 18 października. Z kolei przedsprzedaż wejściówek rozpocznie się dzień wcześniej, w środę, 17 października. Bilety na Enrique Iglesiasa w Krakowie 2019 będzie można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

Przypominamy, że koncert hiszpańskiego piosenkarza w naszym kraju odbędzie się 7 maja 2019 (wtorek) na Tauron Arena. Artysta wystąpi w Krakowie w ramach najnowszej trasy koncertowej "All The Hits Live", podczas której prezentuje swoje największe przeboje. 

Bilety na koncert Enrique Iglesiasa w Krakowie 2019: cena. Za ile wejściówki?

Wszyscy fani artysty muszą uzbroić się w cierpliwość. Ceny biletów na koncert Enrique Iglesiasa w Polsce 2019 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie poznamy je w dniu wystartowania przedsprzedaży, czyli 17 października. Jeśli tylko pojawią się informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Enrique Iglesiasa w Krakowie 2019?

Liczba głosów:

Enrique Iglesias zaczął komponować w wieku 13 lat, a jego kariera zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Gdy skończył 21. rok życia, był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów popu. Do jego największych przebojów możemy zaliczyć m.in. "Bailamos", "Rhythm Divine", "Be With You", "Duele El Corazon", "Subeme La Radio", "El Baño", "Move To Miami" czy "I Don’t Dance (Without You)".

» Enrique Iglesias w Polsce «

RadioZET.pl/JW