Zamknij

Ernest Morawski - kim jest uczestnik Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]

17.09.2020 15:45
Ernest Morawski - kim jest uczestnik Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. TVN / Bartek Krupa

Kim jest Ernest Morawski, jeden z uczestników nowej edycji programu Top Model 9? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, m.in. ile lat ma Ernest Morawski, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o nim wiedzieć.

Ernest Morawski - kim jest uczestnik Top Model? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednym z uczestników nowej edycji programu zebraliśmy w poniższym artykule.

Ernest Morawski - kim jest uczestnik Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]

Jeden z uczestników Top Model, Ernest Morawski ma 20 lat. Na castingu do "Top Model" zrobił ogromne wrażenie swoją urodą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński uznali, że jest niesamowicie przystojny i skromny. Chłopak chce spełnić swoje marzenia o pracy w modelingu.

Ernest Morawski ma 185 cm wzrostu. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów. Pozostałe informacje o uczestniku będzie można poznać w poszczególnych odcinkach programu.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Top Model: Ernest Morawski - Instagram i pozostałe informacje

Uczestnik Top Model 9 Ernest Morawski udziela się również na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 23 tysiące osób. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można go znaleźć.

Top Model to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010 roku, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku do programu mogą zgłaszać się również mężczyźni.

RadioZET.pl/mat. prasowe